Ficofan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ficofan

Forum posvečen ljubiteljim fičkov
 
KazaloLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Nova zbirateljska revija "Legendarni avtomobili"

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
guslovd

guslovd


Število prispevkov : 152
Join date : 02/09/2010
Age : 40
Kraj : Kranj

Nova zbirateljska revija  "Legendarni avtomobili" Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Nova zbirateljska revija "Legendarni avtomobili"   Nova zbirateljska revija  "Legendarni avtomobili" I_icon_minitimeTor Apr 09, 2013 12:36 am

Danes sem šel mimo kioska in zagledam omenjeno revijo ter modelček v 1. številki, Zastava 101.

Fičko bo v 3. številki Smile

Nova zbirateljska revija  "Legendarni avtomobili" Th_489115689_20130409_070210_122_68lo
Nazaj na vrh Go down
najed




Število prispevkov : 59
Join date : 14/01/2009
Kraj : Bohinjska Bistrica

Nova zbirateljska revija  "Legendarni avtomobili" Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nova zbirateljska revija "Legendarni avtomobili"   Nova zbirateljska revija  "Legendarni avtomobili" I_icon_minitimeTor Apr 09, 2013 2:25 am

Točno to stoenko sem dobil včeraj preko ebaya za 12 eur s poštnino. Ta revija bo pa 3,90 baje Rolling Eyes
Nazaj na vrh Go down
Admin-ficofan
Admin
Admin-ficofan


Število prispevkov : 1141
Join date : 12/01/2009
Age : 37
Kraj : Žalec

Nova zbirateljska revija  "Legendarni avtomobili" Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nova zbirateljska revija "Legendarni avtomobili"   Nova zbirateljska revija  "Legendarni avtomobili" I_icon_minitimeTor Apr 09, 2013 10:30 pm

Tudi jaz sem kupil to revijo in bom verjetno kupoval vse naslednje... naj bi jih bilo cca. 60 komadov... cena naslednji cca.8 EUR
Nazaj na vrh Go down
http://www.ficofan.com
850

850


Število prispevkov : 171
Join date : 17/07/2009
Age : 34
Kraj : LJ

Nova zbirateljska revija  "Legendarni avtomobili" Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nova zbirateljska revija "Legendarni avtomobili"   Nova zbirateljska revija  "Legendarni avtomobili" I_icon_minitimeSre Apr 10, 2013 3:32 pm

Meni zadostuje da si bom lahko zbirko ogledal pri Alenu Very Happy
Vsekakor bom pa sledil katere avtomobile bodo prodajal in si kupil še kakšnega zanimivega poleg 101 in 750.
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Nova zbirateljska revija  "Legendarni avtomobili" Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Nova zbirateljska revija "Legendarni avtomobili"   Nova zbirateljska revija  "Legendarni avtomobili" I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
Nova zbirateljska revija "Legendarni avtomobili"
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» nova tema!!!!!!
» nova objava
» Ogledala NOVA
» Nova zadnja hauba ..
» Jeklena platišča za Z750 NOVA!!!

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ficofan :: Razno :: Zbirateljstvo-
Pojdi na: